Zostań członkiem KNK

W zamian za Twoją pomoc finansową odwdzięczać będziemy się ekskluzywnymi materiałami, dostępem do ciekawych treści, fragmentami lub całymi publikacjami Wydawnictwa 3DOM przedpremierowo. Co dokładnie otrzymasz? To zależy od wysokości kwoty, którą zdecydujesz się co miesiąc przekazywać na wsparcie naszej akcji.

 
JAK TO DZIAŁA?

Jak zostać członkiem
Klubu Niezależnej Książki?


ZAJRZYJ ZA KULISY PRACY WYDAWNICTWA

Klub Niezależnej Książki5 miesięcznie - Nasz Człowiek


Zostajesz Członkiem KNK - serdecznie dziękujemy, to dla nas ogromne wyróżnienie i zobowiązanie. Będziesz od nas regularnie otrzymywać maile dotyczące aktualności, nadchodzących premier oraz ciekawostek z życia Wydawnictwa 3DOM.


10 miesięcznie - Przyjaciel KNK


Zyskujesz dostęp do zamkniętej, elitarnej grupy na FB, od teraz masz możliwość zapoznania się z niepublikowanymi nigdzie indziej treściami! Dodatkowo wskazane przez Ciebie dane Patrona pojawią się na naszej stronie www.3dom.pro w sekcji “KNK”. Przy okazji otrzymujesz wszystko, co przekazujemy Patronom poprzedniego progu.


25 miesięcznie - Super czytelnik


Oprócz uzyskania wszystkich korzyści wskazanych w poprzednich progach, co miesiąc na maila otrzymujesz fragmenty jednej książki z Wydawnictwa 3DOM w pliku pdf.


50 miesięcznie - Srebrny czytelnik


Otrzymujesz nielimitowany kod rabatowy o wartości 30% na książki Wydawnictwa 3DOM, a dodatkowo wszystko, co wymieniliśmy w poprzednim progu.


100 miesięcznie - Złoty czytelnik


Co miesiąc otrzymujesz od nas jedną nową książkę, która ukazała się w Wydawnictwie 3DOM. Dodatkowo wszystko, co opisaliśmy powyżej!


250 miesięcznie - Platynowy czytelnik


Gorąco dziękujemy za zaufanie! Co miesiąc otrzymujesz od nas dwie książki z Wydawnictwa 3DOM oraz wyjątkowy bożonarodzeniowy prezent!


500 miesięcznie - Mecenas


Zostajesz Mecenasem! Oprócz dwóch książek miesięcznie i pozostałych dodatków otrzymujesz dwa okazyjne prezenty świąteczne (wielkanocny i bożonarodzeniowy) oraz statuetkę Mecenasa. Zapewniamy Ci miejsce VIP na spotkaniach organizowanych przez Wydawnictwo 3DOM.

Dodatkowo osoby/firmy wspierające nas w tym progu w razie potrzeby otrzymują reklamę w naszych kanałach komunikacji i możliwość dodania materiałów promocyjnych do paczek dla klientów, jeśli oczywiście są one zgodne z wartościami takimi jak wiara, rodzina i poszanowanie własności.
NASZA IDEA

Dlaczego to robimy?


W obecnych czasach promowanie wartości związanych z wiarą katolicką, a także publikowanie informacji zaprzeczających politycznej poprawności należy do rzadkości. Te okoliczności zmobilizowały nas do stworzenia inicjatywy, za której sprawą będziemy mogli jeszcze szerzej rozpowszechniać niezmanipulowane informacje, a także książki piastujące takie wartości jak: wiara, rodzina i własność.

Wydawnictwo 3DOM będąc krzewicielem tradycji, a także posiadając odwagę upubliczniania zgodnych z rzeczywistością informacji, niejednokrotnie stawało się obiektem nagonki i ataków. Do tego doszedł kryzys na rynku książki, który postawił pod znakiem zapytania samo istnienie Wydawnictwa. Jednak Wydawnictwo 3DOM to nie tylko firma, ale przede wszystkim IDEA i właśnie dlatego tak bardzo zależy nam na dalszym udostępnianiu książek. Zdajemy sobie sprawę, że „po nas” może już nawet nigdy nie powstać wolne, sprzeciwiające się zgubnym, modernistycznym poglądom medium! Twoje wsparcie umożliwi nam zaplanowanie budżetu, a co za tym idzie dalsze stanie na straży tradycji, prawdy i wolności!

Klub Niezależnej Książki

Zostań naszym Patronem i razem z nami przyczyniaj się do upowszechniania wartościowej literatury! 
DOWIEDZ SIĘ O NAS WIĘCEJ

Wydawnictwo 3DOM

KNK czeka na Ciebie

Nie zwlekaj i już teraz dołącz do Klubu Niezależnej Książki.


Zapisuję się do KNK