Działania naszego wydawnictwa

Nie kończymy na samym publikowaniu książek. Jesteśmy aktywni na wielu polach i z chęcią angażujemy się we wszelkie projekty mające za zadanie krzewienie tradycyjnych wartości, miłości do wiary katolickiej i Ojczyzny. Z wcześniej wspomnianą organizacją Ordo Medicus mieliśmy przyjemność współpracować przy organizacji wykładu na temat pandemii z dr. Wolfgangiem Wodargiem – szanowanym, niemieckim lekarzem, który odwiedził nasz kraj na początku 2022 roku, goszcząc w trzech polskich miastach: Krakowie, Warszawie i Gdyni. Spotkania przyciągnęły masę zainteresowanych sytuacją, w jaką wpędzili nas rządzący i rozjuszone sensacją media w przeciągu trwania pandemii. We własnych murach mieszczących się w Częstochowie przy ul. Królewskiej 30a również mieliśmy przyjemność niejednokrotnie gościć ważne osobistości ze świata kultury, polityki i Kościoła – Wydawnictwo 3DOM odwiedzili m.in.: biskup Athanasius Schneider, arcybiskup Jan Paweł Lenga, Wojciech Sumliński, Stanisław Michalkiewicz, czy ks. Roman Kneblewski. Każde spotkanie wiązało się z wygłoszeniem przez gościa fascynującego wykładu – niektóre zostały zarejestrowane, a dostęp do nich uzyskać można dzięki przynależności właśnie do „Klubu Niezależnej Książki”! Organizujemy spotkania także z naszymi autorami – premierę swoich książek w naszym Wydawnictwie miał, chociażby Pan Nikt.

 
NASI PRZYJACIELE

Współpracujemy z...


Nasze zaangażowanie sprawiło, że zyskaliśmy dość sporą liczbę przyjaciół, którzy tak jak i my troszczą się o dalsze losy naszego kraju i tak mocno związanej z nim wiary katolickiej. Wśród naszych partnerów znajduje się m.in. „Rosa Mystica” – podmiot wyjątkowo wrażliwy na piękno wiary i kultury. Tworzący go ludzie łączą udostępnianie wybitnych dzieł religijnych z aktywnością mającą za zadanie szerzenie kultu Matki Boskiej, wspieranie duszpasterstw i organizacji podtrzymujących Tradycję wspólnoty katolickiej, pielęgnowanie pamięci o kulcie eucharystycznym, czy udzielanie finansowej pomocy instytutom życia konsekrowanego. Jak łatwo zauważyć „Rosa Mystica” stanowi unikalną organizację spełniającą funkcję zarówno Wydawnictwa, jak i Fundacji. Mówiąc o przyjaciołach, nie możemy pominąć „Magny Polonii” – podmiotu, który poza udostępnianiem wartościowej literatury zbliżonej pod względem tematycznym do pozycji, które sami oferujemy, zajmuje się również serwowaniem rzetelnych informacji z kraju i ze świata. Pełnienie funkcji wiarygodnego źródła informacji niejednokrotnie sprawiało, że „Magna Polonia” stawała się ofiarą pogwałcenia prawa wolności słowa – bardzo często negatywnie ustosunkowywano się do przekazywanych przez podmiot informacji i materiałów. Innym zaprzyjaźnionym z nami serwisem, który także za cel obrał sobie ukazywanie wolnych od propagandy informacji, jest portal pantarhei24.com. W ścisłym kontakcie pozostajemy także z Grzegorzem Braunem – politykiem, publicystą i reżyserem, jednym z liderów partii „Konfederacja Wolność i Niepodległość” – oraz jego ojcem Kazimierzem Braunem – reżyserem teatralnym, pisarzem i profesorem nauk humanistycznych, mieszkającym obecnie w Stanach Zjednoczonych.

Cały czas naprzód


Jak widać, wciąż prężnie się rozwijamy i pomimo wszelkich przeciwności pragniemy brnąć naprzód, umożliwiając największym pasjonatom literatury dostęp do najcenniejszych światowych dzieł. Mamy nadzieje, że to krótkie zaprezentowanie profilu działalności pomoże nam zyskać sympatię w Państwa oczach. Na zaufanie trzeba pracować – mamy nadzieję, że poprzez prowadzenie „Klubu Niezależnej Książki” zdołamy Państwa do siebie przekonać. Rozniecając u kolejnej osoby ogień czytelnictwa wiemy, że nasze starania nie idą na marne, a płomień wiary i patriotyzmu rozświetlić może niegdyś cały kraj.


Klub Niezależnej Książki

Zostań naszym Patronem i razem z nami przyczyniaj się do upowszechniania wartościowej literatury! 

KNK czeka na Ciebie

Nie zwlekaj i już teraz dołącz do Klubu Niezależnej Książki.


Zapisuję się do KNK